Dietetyk OnLine

Dietetyk onLine

Odchudzaj się gdziekolwiek jesteś

Dziś jest ten dzień, od którego wszystko się zaczyna

Umów wizytę w E-gabinecie już teraz!

Nie odkładaj tego co dobre dla Twojego zdrowia na później. Sprawdź innowacyjną metodę pracy z dietetykiem, która zapewni Ci niesamowity komfort i pozwoli osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

  • Sesja wideo lub telefoniczna z dietetykiem
  • Koncentracja wyłącznie na Twojej osobie tu i teraz
  • W 100% indywidualnie opracowywany jadłospis
  • Dostęp do aplikacji mobilnej z codziennymi posiłkami
  • Regularna kontrola postępów i wprowadzanie korekt

Wybierz termin

https://www.smacznie.pl/
Sierpień 2018
ponwtśrczwptsobnie
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Dobry Dietetyk onLine

dietetyk online
Monika Wojteczko - Dietetyk

Nieodpowiednia dieta i stres związany z codziennym życiem może skutkować poważnymi konsekwencjami dla naszego zdrowia. Złe samopoczucie, osłabienie i nadwaga, to tylko niektóre skutki prowadzenia złego stylu życia. Czas zmienić dotychczasowe nawyki i postawić na swoje zdrowie tu i teraz! Jak to zrobić? Wystarczy dobra motywacja i współpraca z wykwalifikowanym specjalistą. Dzisiaj możesz nawiązać współpracę z jednym z nich, bez potrzeby wychodzenia z domu. Moja usługa Dietetyk OnLine, nie jest kolejną próbą wmówienia Ci, że szablonowa dieta została dostosowana tylko do Twoich potrzeb. Mi naprawdę zależy na polepszeniu jakości Twojego życia.

Monika Wojteczko

Dietetyk OnLine – Na czym polega nasza konsultacja dietetyczna?

Jeśli wyrazisz zainteresowanie naszą współpracą musisz przygotować się na kilka etapów. Zanim ustalimy Twój indywidualny program żywienia, musisz przede wszystkim nastawić się na zmiany. Efekty naszej współpracy mogą być osiągalne tylko wtedy, gdy Ty oddasz się jej całkowicie. Znalezienie w sobie chęci do zmian i zadbania o własne zdrowie jest chyba najważniejszym ze składników Twojego przyszłego jadłospisu.

Analiza składu ciała

Kolejny krok, to udanie się do pobliskiego klubu fitness, w którym personel dokona dokładnej analizy składu Twojego ciała.

Analiza składu ciała (zwana również analizą bio-implementacji ciała, z ang. „BIA” Body Impedance Analysis) to jedna z najczęściej stosowanych metod dietetycznych służąca do pomiaru zawartości wody i tkanki tłuszczowej w organizmie człowieka. Ponadto, niniejsza analiza pozwala określić ilość mięśni co ma wpływ na Twój poziom przemiany materii. To istotne parametry, które pomogą mi zoptymalizować plan żywieniowy do Twoich potrzeb. Niniejsze badanie jest bardzo przydatne w celu dostosowania odpowiedniej dla Ciebie diety. 

Następnym etapem jest przeprowadzenie szczegółowego wywiadu, który  ułatwi proces kształtowania Twojego indywidualnego jadłospisu dostosowanego nie tylko do Twoich preferencji żywieniowych ale przede wszystkim stanu zdrowia.

Finalny krok, to wprowadzenie nowych zasad do Twojego życia. Ze swojej strony dokładam wszelkich starań, aby przygotowana dieta nie tylko pozytywnie wpłynęła na Twoje zdrowie, ale również trafiała w Twoje gusta smakowe. Teraz to od Ciebie będzie zależał sukces związany z przestrzeganiem zaleceń do czego będę Cię motywować.

Dietetyk OnLine – Co wyróżnia moją ofertę?

To co wyróżnia moją ofertę na tle innych diet dostępnych przez Internet, to przede wszystkim rzetelna i autentyczna współpraca w oparciu o niepodważalne wyniki analizy Twojego ciała, Twoich nawyków żywieniowych i trybu życia. Na większości stron internetowych oferujących podobne usługi być może znajdziesz zapewnienia o dostosowaniu diety do Twoich potrzeb, jednak czy zastanawiałaś/łeś się kiedyś, na podstawie, jakich informacji zostanie ona przygotowana? Moja dieta przez Internet opiera się dokładnie na tych samych zasadach, co współpraca z dietetykiem w gabinecie.

Dodatkowo, przez cały okres naszej współpracy masz dostęp do swojego jadłospisu i konsultacji OnLine. Ponadto, specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wygodną aplikację mobilną, która sprawia, że możesz sprawdzić swój program żywieniowy kiedy chcesz i gdzie chcesz. Niniejsza usługa w znacznym stopniu ułatwia przestrzeganie zaleceń dietetycznych, szczególnie wtedy, gdy znajdujesz się w podróży.

Dietetyk Online – Co możesz zyskać korzystając z mojej oferty?

Decydując się na współpracę zyskujesz przede wszystkim szanse na rozpoczęcie wielkich zmian w Twoim życiu. Koniec z obiecywaniem sobie zmiany diety od poniedziałku! Ze mną możesz rozpocząć nowy, zdrowy styl życia już teraz. Ponadto, moja dieta przez Internet gwarantuje Ci nie tylko zdrowe, ale i smaczne posiłki, które całkowicie zmienią Twoje dotychczasowe podejście do żywienia. Dietetyk OnLine gotowy jest odpowiedzieć na Twoje pytania w każdej chwili. Pamiętaj również, że z aplikacją mobilną zyskujesz dostęp do swojego jadłospisu w dowolnym miejscu na ziemi.

Nie zwlekaj zbyt długo, jeśli czujesz, że to czas na zmiany skontaktuj się i rozpocznij zupełnie nowy (zdrowy) rozdział Twojego życia!

Wkrótce uruchamiamy sklep ze zdrową żywnością i nie tylko — Aktualnie zamówienia nie są jeszcze przyjmowane. Zamknij